Reference

Zde předkládáme reference některých našich zákazníků. Všem, kteří nám napsali své poznatky, děkujeme!


Robert Kaňovský, Brno

"Pan Florian pracoval na několika zakázkách na našem domě a mohu jej jen doporučit. Komunikace s ním funguje velmi dobře, ne jak je u nás neblahým zvykem, že se domluví s řemeslníkem zakázka a její termín a pak nikdo nepřijde. Práce jeho i jeho dalších pracovníků byla vždy prvotřídní a bez výhrad, beze změn na dohodnuté ceně. Mohu jej všem dalším zákazníkům jen doporučit a rád s ním budu spolupracovat i nadále."


Tomáš Rosinský, Brno

"Bazén i koupelna zatím fungují bez problémů. Co se týče referencí, můžu potvrdit slova Edy – práce kvalitní, domluva na úrovni, cena přiměřená a bez pozdějších navýšení za jinde oblíbené vícepráce."


Ján Garaj, Bratislava

"S Vašou prácou som bol vždy spokojný. Ak sa mi náhodou niečo nepáčilo, tak som Vám to hneď mohol povedať a vyriešili sme to na počkanie."


Zbyněk Vespalec, Společenství vlastníků Telnice

"Když jsme se přede dvěma lety rozhodli zateplit naši bytovku, byli jsme omezeni nabídkou banky, která měla tuto akci financovat a bylo potřeba se dostat do limitu, který by umožnil současně funkční řešení ale zároveň i solidní kvalitu. Firma Zdeněk Florián nám nabídla zdaleka nejlepší poměr ceny a přidané hodnoty a s konečným výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Krom toho Zdeněk a jeho zaměstnanci nezištně vymohli při realizaci zateplení i s instalací a opravou prvků, které nebyly předmětem smlouvy a které bychom museli jinak buď zaplatit další firmě nebo neodborně provádět sami. Jinými slovy, výsledek předčil naše očekávání."


Martina a Pavel Rašticovi, Bílovice nad Svitavou

"S prací pana Floriana, který nám obkládal koupelny i kuchyň, jsme spokojeni. Byl vždy schopen a ochoten přizpůsobit se našim přáním, pokud jde o design a ne zcela běžné doplňky. Pracuje rychle, spolehlivě o odvádí kvalitní práci. DOPORUČUJEME!"


Čuprovi, Brno

"S prací pana Floriana jsem velmi spokojeni.
Pečlivost, rychlost a přijatelné ceny jsou jeho předností."


Vaše reference můžete zasílat na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript !

 

 
  • 2008 405.jpg
  • 2008 517.jpg
  • 2008 595.jpg
  • P3044037.JPG
  • P3054055.JPG
  • P7074565.JPG
  • P8213667.JPG
  • PB153881.JPG

Zdeněk Florian

Dědina 136,
Otnice 683 54


telefon: 602 836 968
email: zdendaflorian@seznam.cz


Mapa stránek